Yeşim Salkım, Suç Örgütü Soruşturması Açılan Dilan Polat’ın Arkasından Bunlar Çıkacak Diyerek İsyan Etti

Yeşim Salkım girdiği polemikler ve dikkat çekici paylaşımlarıyla magazin dünyasında her zaman yer alan bir oyuncu ve şarkıcı. Salkım’ın en son yaptığı Dilan Polat paylaşımı ve genel olarak gündem hakkındaki isyanı dikkatlerden kaçmadı. Detaylar içerikte!

Şarkıcı ve sinemacı Yeşim Salkım, girdiği polemikler ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından çok söz ettiren biri.

Şimdilerde 20 Ekim’de vizyona girecek olan ‘Serçenin Gözyaşı’ adlı filmindeki rolüyle gündeme gelse de o da şu sıralar Türkiye’nin en önemli gündem konusun olan Dilan Polat hakkında sessiz kalamadı.

Hepiniz artık biliyorsunuzdur ki son aşamada yaptığı her şeyi ama her şeyi sosyal medyada paylaşan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a suç örgütü soruşturması açılmış, mal varlıkları dondurulmuştu.

Yeşim Salkım’ın sosyal medyada Dilan Polat hakkında ve genel olarak ülke gündemi hakkındaki isyan paylaşımı dikkat çekti. Genellikle yaptığı sert açıklamalarla tanınan Salkım, konu hakkında “illallah etmiş” olacak ki sert sözlerle bıkkınlığını dile getirdi.

Salkım paylaşımında “Magazinler haberler herkes boş konuşuyor boş. Arkası başka bu işlerin, yazın bir yere buzdağının altı var altı. Altın tozu falan yaktılar kendilerini” dedi.

Salkım başka bir paylaşımında ise #DilanPolat etiketini kullanarak isyan bayrağını çekti. “Yeter ulan yeter” çıkışı takipçileri tarafından da desteklendi.

Bir başka paylaşımında ise Dilan Polat’ın ailesinin bu işlere aklının ermeyeceğini iddia etti.

Şarkıcının takipçileri söz konusu paylaşıma, “Gerçekten Dilan ismini duyar duymaz kusuyorum artık”, “Yeşim Hanım aynı fikirdeyiz” ve “Liste uzar gider, biz şiştikçe şişeriz” yorumlarında bulundu.

Siz Yeşim Salkım’ın söyledikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir