Cem Karaca’nın Gözyaşları filminin afişi olay oldu

Yüksel Aksu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Cem Karaca’nın Gözyaşları’ filminin tanıtım afişi yayınlandı.

Afişteki görselin Cem Karaca’ya mı yoksa İsmail Hacıoğlu’na mı ait olduğu sosyal medyada çok konuşuldu, bazı kullanıcılar “Cem Karaca’nın eski afişi mi kullanıldı?” yorumunu yaptı.

Çekimleri halen devam eden, İsmail Hacıoğlu’nun Cem Karaca’yı canlandırdığı filmde Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel gibi oyuncular rol alıyor.

Film, 19 Ocak 2024’te gösterime girecek.

“CEM KARACA BENİM KAHRAMANIM”

Film için uzun süredir şans dersi alan ve bıyıklarını uzatan İsmail Hacıoğlu rolüyle ilgili “Cem Karaca benim için çok şey ifade ediyor. Yıllardır hayatımın her alanında yanımda gibi… Çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım… Şarkılarıyla tüm duygularıma eşlik eden muazzam bir ses. Aynı mahallede doğdum Cem Baba’yla… Her an kendisi veya sesi karşıma çıkacaktı sanki büyüdüğüm sokaklarda… Çok erken yaşta dinlemeye başladım Cem Baba’yı… O yüzden çocukluğum, ergenliğim, ilk aşkım, bütün hayatım… Benim için çok şey ifade ediyor. Cem Karaca benim kahramanım” ifadelerini kullanmıştı.

Filmin danışmanlığını Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca yaparken, senaryosunu Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık kaleme aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir